Управління міграційної служби не працює у Очакові, проте відновило роботу у Снігурівці

Управління міграційної служби не працює у Очакові, проте відновило роботу у Снігурівці

Управління державної міграційної служби Миколаївської області на сьогодні працює в штатному режимі, проте, не всі філії відкрилися з безпекових причин.

Про це повідомив керівник УДМС у Миколаївській області Володимир Іванов, передає кореспондент СВІДОК.info.

«Практично всі підрозділи управління працюють з надання адміністративних послуг, громадян громадянам як Миколаївської області, так і всім громадянам, які до нас звертаються. На жаль, ситуація безпекова не дозволяє нам працювати в місті Очакові - підрозділ там не працює. Тому всіх мешканців Очакова та громади ми обслуговуємо в інших підрозділах, як міста Миколаєва, так і області», - зазначив він.

Водночас вдалося відновити роботу підрозділу у деокупованій Снігурівці, хоч окупанти вщент знищили приміщення установи та техніку.

«Приміщення підрозділу було зруйновано. Але відразу після визволення Снігурівщини ми долучились до роботи. Я хочу, користуючись нагодою, щиро подякувати місцевій громаді Голові МВА Івану Кухті, які активно долучились, то відновлення роботи нашого підрозділу, надали допомогу. Було знайдено приміщення, зроблено ремонт, встановлено обладнання і на сьогодні ми обслуговуємо повному обсязі мешканців Снігурівщини», - зазначив він.

Зауважимо, що наразі українці можуть звертатися для оформлення документів до представництв установи у будь-якому куточку нашої країни.