В школах Миколаївщини спостерігається недобір першокласників. Насамперед це пов’язано з виїздом родин за кордон напочатку війни - ці сім’ї все ще не повернулися.
Про це під час брифінгу повідомила директорка департаменту освіти та науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська, передає кореспондент СВІДОК.info.
«Недобір першокласників є. Це пов’язано з тим, що багато малюків виїхали разом з батьками ще напочатку війни і не повернулися. Перебуваючи за кордоном, діти відвідували там садочки та плавно пішли до школи, вивчивши частково мову. На сьогодні мінус 30% - зменшилась кількість першокласників по області», - каже вона.
Нагадаємо, що на Миколаївщині рекомендували не проводити урочистості до Дня знань через безпекові питання.