Голова Миколаївської ОВА Кім вручив сертифікати на житло ветеранам війн

Голова Миколаївської ОВА Кім вручив сертифікати на житло ветеранам війн

За ініціативи Офісу Президента України, при підтримці Міністерства у справах ветеранів України Миколаївською областю проведена робота щодо виділення коштів з державного бюджету на забезпечення житлом ветеранів війни. Про це повідомили в ОВА.

Так, у вівторок, 19 вересня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім взяв участь у церемонії вручення сертифікатів на житло ветеранам війни з числа внутрішньо переміщених осіб.

Також до заходу долучилися заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі, директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва, начальник Миколаївської РВА Максим Кашуба, начальник Первомайської РВА Сергій Саковський та інші.

Віталій Кім висловив вдячність присутнім за їх мужність та відвагу. Й додав, що завдяки нашим воїнам перемога України вже близько.

«Не чекаючи завершення війни, разом ми створюємо гідні умови для адаптації, реабілітації та самореалізації захисників і захисниць України. Дякую вам. Разом до перемоги», - зазначив начальник ОВА.

Держава вже сьогодні формує нову ветеранську політику. Одним із ключових елементів цієї політики є забезпечення ветеранів війни житлом.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України Миколаївській області виділено кошти в сумі 126 млн. грн на виплату грошової компенсації за житло для 55 осіб з категорії внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.