Обстріли Миколаєва: мер Сєнкевич розповів про ситуацію в різних районах міста

Обстріли Миколаєва: мер Сєнкевич розповів про ситуацію в різних районах міста

Минулого тижня від російських обстрілів у Миколаєві постраждали житлові будинки у трьох районах міста.

На кожній із локацій весь цей час працювали комунальні бригади та адміністрації районів.

Про ситуацію в постраждалих районах доповів міський голова Олександр Сєнкевич.

У Корабельному районі зафіксовано найбільше руйнувань як житлових будинків, так і комунікацій. На місці досі працюють міські бригади. У більшості будинків уже зашиті вікна. Ще залишається певна кількість покрівель — роботи непрості, тому на це потрібно кілька днів. Також ще залишається багато уламків і сміття, яке будуть вивозити.

В Інгульському районі виконані основні роботи - у будинках зашили вікна ОСБ-плитами та накрили покрівлі брезентом. Залишилось вивезти рештки будівельного сміття та уламків.

У Заводському районі міські бригади вже завершили всі роботи з ліквідації наслідків обстрілів.

Тепер усі пошкоджені квартири та будинки обстежить комісія, яка складе акти для того, щоб миколаївці змогли отримати компенсацію. Хто ще не подав заяву на проведення такого обстеження, має змогу це зробити.

Нагадаємо, що 7 лютого, близько шостої години ранку, російські окупанти обстріляли Миколаїв. Надзвукова ракета Х-22 влучила посеред житлового сектору одного з районів міста. Внаслідок обстрілу один чоловік загинув, ще шестеро травмовані.

В ніч на 8 лютого Миколаїв було атаковано сімома БпЛА типу «Shahed 131/136», які ворог спрямував у центр міста. Пошкоджено біля 30 будинків та спортивний об'єкт.

Вночі 11 лютого окупанти завдали удари десятьма ударними БпЛА «Shahed- 131/136» по місту Миколаєву. Внаслідок влучань відбулося займання на відкритій території інфраструктурного об'єкту, яке було оперативно ліквідовано підрозділами ДСНС. Також пошкоджень зазнали адміністративна будівля та промислові приміщення підприємств, понад 10 житлових будинків, автомобілі, газопровід. Постраждав чоловік.