Миколаївський зоопарк став одним з героїв фільму відомого мандрівника Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна»

Миколаївський зоопарк став одним з героїв фільму відомого мандрівника Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна»

28 березня на фестивалі документального кіно Doc Kyiv Fest був презентований фільм відомого українського мандрівника Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна».

У стрічці український режисер демонструє жорстку реальність сьогодення, де війна є випробуванням як для людей, так і для тварин. В одному з фрагментів картини, зокрема, розповідаються історії Миколаївського зоопарку, територія якого не раз потрапляла під ворожі обстріли.

Робота над проєктом тривала більше року й охопила тему зоопарків України, постраждалих під час війни. До уваги глядачів представлені жахливі наслідки воєнних дій для тварин у зоопарках Харківської та Київської областей, що були практично повністю зруйновані.

Ідея проєкту ˗ донести всьому світу трагедію, що відбувається в Україні: загибель людей, тварин ˗ всього живого, а також показати тонку межу відповідальності за тих, хто поруч.

Сьогодні фільм вже придбав PBS ˗ найбільший мовник США.

Міжнародна версія стрічки «Ми, наші улюбленці та війна» буде показана в США у межах відомого документального проєкту Nature від PBS.

Прокат фільму в кінотеатрах стартує 4 квітня.

Скріншоти зі сторінки міського управління культури