Ремонт закладів та розвиток економіки: на Миколаївщині обговорили співпрацю з гендиректоркою МОМ

Ремонт закладів та розвиток економіки: на Миколаївщині обговорили співпрацю з гендиректоркою МОМ

У вівторок, 9 квітня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім обговорив з генеральною директоркою Міжнародної організації з міграції Емі Поуп потенційні напрямки подальшої співпраці. 

Серед ключових тем зустрічі – продовження співпраці з ремонту закладів соціальної, медичної та освітньої сфер, збільшення грантових програм для громад та місцевого бізнесу, розвиток економіки області та створення робочих місць.
Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім підкреслив важливість співпраці з МОМ, яка з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну швидко реагує на потреби області.

«Ми розуміємо, що без відновлення економіки Миколаївська область не зможе повноцінно розвиватися. Тому одним із наших пріоритетних завдань є стимулювання економічного зростання. Зокрема, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, залучення інвестицій у регіон, підтримка малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць», – розповів він. 

Зі свого боку Емі Поуп повідомила про готовність організації надавати подальшу допомогу області у подоланні наслідків війни.

«МОМ вражена стійкістю та мужністю вашого регіону. Ви постали перед неймовірними труднощами, але продовжуєте боротися. Ми готові й надалі співпрацювати з вами, щоб допомогти збудувати краще майбутнє», – сказала гендиректорка МОМ.

Зазначимо, що до зустрічі також долучилися заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов, позаштатний радник начальника ОВА Андрій Зінченко, позаштатний радник першого заступника начальника ОВА Дмитро Тарасенко та директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександр Корольов.