Майже 30 громад Миколаївщини напряму охоплені міжнародною співпрацею, – Віталій Кім

Майже 30 громад Миколаївщини напряму охоплені міжнародною співпрацею, – Віталій Кім

У Миколаївській області 27 із 52 громад наразі напряму охоплені міжнародною співпрацею.

Про це на майданчику Другого Міжнародного Саміту міст і регіонів повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«У наших міжнародних партнерів є спеціалізації, в яких вони найкращі. Наприклад, розмінування, медична допомога, переселенці, гуманітарна допомога. Ми не намагаємося, щоб одна організація допомагала в усьому. У чому вони найкращі, тим і допомагають громадам. Наразі 27 з 52 громад Миколаївщини напряму охоплені міжнародною співпрацею напряму», – підкреслив очільник області.

Також Віталій Кім зазначив, що наразі над Миколаївською областю взяла шефство Данія. У рамках цієї співпраці в регіон було спрямовано понад 75,5 млн євро лише від країни-партнерки. Ще близько 300 млн євро для відбудови Миколаївщини передали інші країни.

Крім того, начальник Миколаївської ОВА наголосив на важливості Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та майданчика Саміту для налагодження співпраці з міжнародною спільнотою.

«Це дуже важливо і почесно, що ми збираємося в Україні і з представниками Європи обговорюємо міжнародну співпрацю та допомогу Україні. Дійсно, зараз ситуація ускладнюється і допомоги нам треба не тільки багато, але й швидко. Через те, що активні воєнні дії відбуваються зараз майже по всій території, яка межує з росією. Ситуація пришвидшується, тому важливо, щоб цей Саміт був ефективним і корисним», – вважає Віталій Кім.