«Весь світ перед нами», - віце-прем'ер Цинцадзе відкрила крупний перевантажувальний комплекс в Костянтинівці

«Весь світ перед нами», - віце-прем'ер Цинцадзе відкрила крупний перевантажувальний комплекс в Костянтинівці

22 червня неподалік села Костянтинівка відкрили крупний перевантажувальний комплекс  групи компаній ПАЕК - "Баловнянська виробнича база". На відкритті були присутні віце-прем'єр міністр Іванна Клімпуш Цинцадзе, губератор Олексій Савченко, голова обласної ради Вікторія Москаленко, керівник будівництва терміналу Володимир Луста та керівники підприємтсва "ПАЕК" Юрій Кормишкін та Ростислав Данильченко.

На підприємстві працюватиме до 115 людей. Як повідомила на відкритті терміналу Іванна Клімпуш Цинцадзе вони отримуватимуть конкурентну заробітну платню в розмірі 10 тисяч гривень. В основному це мешканці найближчих сіл - Новоодеського району, а також спеціалісти з Миколаєва. А 10% з усіх робітників терміналу це ветерани АТО.

"Нам важлива не тільки кількість зерна або олійних культур, але й якість їх зберігання - підкреслила віце-прем'єр міністр. А новий термінал є таким, що відповідає міжнародним зразкам якості та стандартам.

Іванна Клімпуш Цинцадзе

 І.К.Ц.: Саме цей елеватор, це підприємство показують високу технологічність, показують повну відповідність екологічним стандартам та показують максимально використання енергоефективних технологій.

Віце-прем'єр міністр висловила сподівання, що ті заплановані потужності, які має показувати підприємство виправдають себе. Адже вже не за горами сезон жнив. А Миколаївщина, як відомо, один з лідерів в Україні серед перевантажування і виробництва зернових культур.

"Надіюсь, що це сигнал для зовнішніх інвесторів, - сподівається Іванна Клімпуш Цинадзе.  Адже Миколаївська область флагман  аграрного сектору. А загалом, Україна нарощує свої експортні можливості, - розповіла віце-прем'єр міністр.

І.К.Ц: Протягом минулого року експорт сільськогосподарської продукції до країн Європи зріс на 18%, а до країн Африки на 80%. Світ перед нами. Головне щоби були сили, було бажання, була віра.

Губернатор Олексій Савченко натомість розповів, як будувався цей термінал. Він особливо пишається тим, що для його спорудження було залучено приблизно 2 тисячі осіб. А це в свою чергу дало робочі місця мешканцям Миколаївщини. Було залучено 70% підприємств, які працюють в Миколаївській області.

Олексій Савченко

О.С.: Я пишаюсь тим, що ми маємо розбудову Миколаївщини. Я пишаюсь тим, що Миколаївщина підіймається з колін. Я пишаюсь тим, що в нас є величезний потенціал.

На останок віце-прем'єр міністр, губернатор та голова обласної ради відзначили підприємців, що були залучені для спорудження терміналу перевантажування.