Трьом громадам Миколаївщини передали сучасну спецтехніку для збору та транспортування відходів

Трьом громадам Миколаївщини передали сучасну спецтехніку для збору та транспортування відходів

У понеділок, 27 травня, за співпраці Посольства Королівства Данія в Україні з Офісом управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS) Миколаївщина отримала три машини-сміттєвози Ford для Воскресенської, Мішково-Погорілівської та Очаківської громад.

Під час передачі машин були присутні начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його заступник Микола Марінов, народний депутат України Артем Черноморов, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, керівник Офісу Посольства Королівства Данія в Миколаєві Якоб Хансен, начальник відділу безпеки Королівства Данія в Україні Ульріх Крістенсен, позаштатний радник першого заступника начальника ОВА Дмитро Тарасенко та представники громад.

Віталій Кім висловив вдячність міжнародним партнерам за чергову допомогу, яка значно підвищить спроможність громад у сфері якісного управління відходами.

«З початку повномасштабного вторгнення багато спеціалізованої техніки було знищено російським агресором. Тому така допомога не тільки підвищить ефективність розчищення ділянок з відходами, а й допоможе зекономити кошти громад, які надалі зможуть профінансувати інші потреби», – сказав він.