«Чому туди поцілили? Розуміння немає»: внаслідок обстрілу Снігурівки загинуло троє людей

«Чому туди поцілили? Розуміння немає»: внаслідок обстрілу Снігурівки загинуло троє людей

На Миколаївщині 27 травня російські військові завдали ракетних ударів по місту Снігурівка. Внаслідок влучання відомо про трьох загиблих та шістьох поранених різного ступеня важкості.

Кореспонденти Суспільного побували на місці події.

"Сьогодні близько 14:00 ракета поцілила в цивільний об’єкт – автомобільна мийка, станція технічного обслуговування. На жаль, відомо про трьох загиблих та шістьох поранених, які зараз перебувають у лікарнях. Це цілком цивільний об’єкт, бо там є і кав’ярня та кафе. Чому туди поцілили? Розуміння немає", — сказав очільник Снігурівської МВА Іван Кухта.

З його слів, стан потерпілих різний.

"Один чоловік втратив око, є осколкові поранення різних ступенів важкості", — говорить Кухта.

Місцева жителька Наталія застала момент удару вдома.

"Готувала обід, і щось пролетіло над будівлею, я навіть і не побачила. Собака залетіла у хату. Ми аж присіли з чоловіком, а тоді бахнуло щось. У нас навіть здригнулася хата. Ми боїмося, бо 24 березня 2022 року в нас прилетіло в городі, повилітали вікна і двері. Ми нікуди не ховаємося, бо що нам ховатись. У мене мама хвора, у підвалі нас просто накриє, і хто нас буде звідти витягувати?", — висловлюється жінка.

Жінка розповідає, влучання трапилося до оголошення повітряної тривоги у регіоні.

"Я не чула. Це відповідально, будемо так казати. Люди кажуть, тривоги не було. Вже після того щось лунало".

Місцева жителька села неподалік від Снігурівки Юлія каже, приїхала на місце влучання через поранення родича Василія. Чоловік мив свою автівку на момент удару.

"У селі вибух не чула, але подзвонив колишній чоловік та сказав про поранення Василія. До цього тут постійно ремонтували машини. Тут ще розташоване кафе, тобто загалом суто цивільні об'єкти", — розповідає вона.

Станом на 18:00 у Снігурівці завершились аварійно-пошукові роботи, повідомили у ДСНС.