Одним із кроків у відновлення міста: в Миколаєві планують відновити Дім офіцерів флоту

Одним із кроків у відновлення міста: в Миколаєві планують відновити Дім офіцерів флоту

У Миколаєві працюють над проєктом реновації Будинку офіцерів флоту. Про це під час брифінгу розповів головний архітектор Миколаєва Євген Поляков.

Серед проблематик будівлі Поляков назвав, крім фізичного стан, відсутність чіткої функції, як ДОФ буде використовуватись, а також невідповідність сучасним вимогам.

«Ми хочемо, щоб цей проєкт був одним із кроків у відновлення Миколаєва. Це передбачає функціональну реорганізацію цього місця, архітектурне переосмислення та наповнення контекстом нашої Української держави», - пояснює спікер.

Зокрема, при відновлення об'єкта планують застосовувати таврійський розпис як елемент повернення південно-української ідентичності місту.

Серед ідей в рамках майбутньої реновації — запровадити в ДОФі роботу навчально-дослідницької секції, в межах якої будуть впроваджуватись інновації та розробки, працюватиме лабораторія Водного центру.

«Таке місце необхідне, тому що це пов'язано з водою, а вода — це життя. А також із відновленням спадщини. Тому ми і називаємо це одним із кроків відновлення життя в Миколаєві», - пояснює концепцію Євген Поляков.

Також в ДОФі хочуть запровадити культурно-просвітницьку секцію, яка буде передбачати відповідну діяльність: волонтерську, культурні та громадські заходи, активності для дітей.

Поляков уточнив, що наразі немає чіткої відповіді на питання щодо суми коштів, необхідної на проєкт з відновлення ДОФу, вона буде відома після завершення роботи над концептом.