Олімпіада-2024 завершилась: результати миколаївських спортсменів

У неділю, 11 серпня, завершились 33 Олімпійські ігри, які цього року приймав Париж. Миколаївські спортсмени показали наступні результати:

• Данило Коновалов - стрибки у воду

Спортсмен КДЮСШ «Україна» Данило Коновалов у синхронних стрибках з вихованцем миколаївської школи стрибків у воду Олегом Колодієм посів 7 місце на 3-метровому трампліні, набравши 348.27 балів!

• Валерія Перемета - художня гімнастика

Спортсменка КДЮСШ «Перемога» Валерія Перемета у фіналі багатоборства серед збірних команд в групових вправах з художньої гімнастики посіла 7 місце на Олімпійських Іграх в Парижі!

• Ольга Харлан - фехтування

Найтитулованіша спортсменка України, вихованка МСДЮСШОР з фехтування Ольга Харлан здобула бронзову нагороду в індивідуальних змаганнях на шаблі, та золото у командних змаганнях.

• Парвіз Насібов - греко-римська боротьба

Вихованець миколаївської школи боротьби став срібним призером Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

• Олег Кухарик - веслування на байдарках і каное

Вихованець Баштанської ДЮСШ складі української чоловічої байдарки-четвірки посів 4 місце у фіналі Олімпійських ігор в Парижі на дистанції 500м!

• Олексій Середа - стрибки у воду

5 місце - вишка, синхрон у парі з Кіріллом Болюхом

8 місце - вишка, 426.90 бали

• Ксенія Байло - стрибки у воду

7 місце - синхрон у парі з Софією Лискун, набравши у підсумку 285.00 бали.

Нагадаємо, Україна загалом завоювала 12 медалей та опинилась на 22 місці в загальному заліку.