Данські компанії зацікавлені в інвестиціях у Миколаїв: можливості для бізнесу

Данські компанії зацікавлені в інвестиціях у Миколаїв: можливості для бізнесу

Миколаївська область відкриває нові можливості для співпраці з міжнародним бізнесом. Як повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, понад 150 данських компаній зацікавлені у співпраці з українськими підприємцями, зокрема в Миколаєві.

Наразі потенційні інвестори шукають партнерів і нові ринки збуту. Перелік компаній, готових до співпраці, доступний за посиланням https://surl.li/dmhtun

Окрім цього, є можливість співпрацювати через експортно-кредитне агентство Данії EIFO. Обов’язкова умова – 30% складової данського виробництва.

Окрема можливість для державних підприємств – 40% кредиту може надаватися у вигляді гранту за певних умов.

Детальні умови співпраці з EIFO тут https://surl.li/txlgjs

Ця ініціатива – результат перемовин Миколаївської ОВА із міжнародними партнерами, спрямована на залучення інвестицій та розвиток економіки регіону.