18 Июл, 12:40
Усього з початку року центрами надання адміністративних послуг Миколаївської області надано 152 803 послуги. У порівнянні з аналогічним періодом попередніх років кількість звернень збільшилась майже у 2 рази. Про це повідомляє Прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації
Середня кількість видів адміністративних послуг, що надаються у центрах надання адміністративних послуг, становить 156 видів, з них послуги територіальних органів центральних органів виконавчої влади – 78 видів.
Рейтингові показники роботи центрів надання адміністративних послуг Миколаївської області за перше півріччя 2017 року обраховувались за такими показниками як: загальна кількість видів адміністративних послуг, що надаються через центри надання адміністративних послуг; загальна кількість адміністративних послуг, наданих кожним ЦНАП, та відсоткова частка наданих послуг від загальної кількості послуг, наданих усіма ЦНАП області; кількість наданих адміністративних послуг на 10 тис. наявного населення.
Серед міських центрів надання адміністративних послуг лідером за кількістю видів адміністративних послуг є ЦНАП м. Первомайська (191 послуга), на другому місці – ЦНАП м. Миколаєва (178), на третьому – ЦНАП м. Вознесенська (144).
Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, на першому місці ЦНАП Новоодеської РДА (191 послуга). Друге місце - ЦНАП Веселинівської РДА (189). Третє місце – ЦНАП у Вознесенському районі (187).
Найменша кількість видів послуг надається в ЦНАП при Арбузинській РДА (138) та Вітовському ЦНАП (106) відповідно.
За загальною кількістю адміністративних послуг, наданих кожним ЦНАП, та відсотковою часткою наданих послуг від загальної кількості послуг, наданих усіма ЦНАП області у першому півріччі 2017 року: серед міських центрів надання адміністративних послуг лідером за кількістю наданих адміністративних послуг є ЦНАП м. Миколаєва: 48 664 послуг або 32 % від загальної кількості послуг, наданих усіма центрами області. На другому місці ЦНАП м. Южноукраїнська: 14 232 послуги або 9%, на третьому – ЦНАП м. Вознесенська: 13 014 послуг або 9%, на четвертому – ЦНАП м. Первомайська: 12 522 послуги або 8%, на п`ятому – ЦНАП м. Очакова: 2 184 послуги або 1%.
Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, на першому місці ЦНАП при Березанській РДА: 5 416 послуг або 4% від загальної кількості послуг, наданих усіма центрами області. Друге та третє місце посіли відповідно ЦНАП у Вознесенському районі (4 813) та ЦНАП Доманівської РДА (4 085) або 3%. Останні місця рейтингу посіли Баштанський (1 975 послуг) та Очаківський (903 послуги) ЦНАП або 1%.
За показником «кількість наданих адміністративних послуг на 10 тисяч наявного населення»:
- серед міських центрів надання адміністративних послуг лідером у наданні адміністративних послуг є ЦНАП м. Вознесенська (3 709 послуг), на другому місці – ЦНАП м. Южноукраїнська (3 548 послуг), на третьому – ЦНАП м. Первомайська (1 903 послуги);
- серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях, на першому місці ЦНАП при Березанській райдержадміністрації (2 346 послуг). Друге та третє місце посіли відповідно ЦНАП при Єланецькій (1 923 послуги) та Арбузинській (1 896 послуг) райдержадміністраціях.
Останні місця у рейтингу (18 та 19) посіли Очаківський (592 послуги) та Баштанський (527) ЦНАП.
Зазначимо, що на сьогодні на території Миколаївської області працює 24 центри надання адміністративних послуг: 5 міських та 19 районних.
Безпосередньо у центрах забезпечено прийом суб’єктів звернення з таких питань як:
- державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;
- державна реєстрація громадського об`єднання, творчої/професійної спілки, політичної партії, третейського суду, організації роботодавців, друкованого засобу масової інформації з місцевою сферою розповсюдження;
- реєстрація місця проживання фізичних осіб (в містах обласного значення);
- отримання дозволу на спеціальне водокористування;
- оформлення земельної ділянки та отримання державного акта на землю;
- отримання дозволу на виконання будівельних робіт щодо об’єктів які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) наслідками;
- отримання сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) наслідками;
- реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам чинного законодавства з охорони праці та з питань пожежної та екологічної безпеки, вимогам у будівельній сфері тощо.
Центри надання адміністративних послуг Миколаївської області постійно удосконалюють свою роботу, розширюють спектр послуг, забезпечують комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування.
Запрошуємо за отриманням адміністративних послуг до Центрів надання адміністративних послуг у Вашому місті, районі Миколаївської області.