Чергові досягнення Миколаївських спортсменів

У румунському місті Кулуж-Напока завершився кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року. У ваговій категорії до 70 кг вихованка ДЮСШ «Динамо» Ганна Антікало здобула бронзову нагороду. Відзначимо, що українська збірна посіла 3 місце у загальному медальному заліку серед 21 країни учасника.

У столиці Ірландії, Дубліні, з 11 по 19 серпня проходив чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та ВРФР. У чемпіонаті прийняли участь п’ять миколаївських спортсменів Ганна Гонта, Богдан Гриненко, Андрій Козленко та Сергій Паламарчук. Ганна Гонтар – спортсменка візочниця, виборола 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Збірна України посіла перше місце у загальному медальному заліку.

В Києві відбувся чемпіонат України з академічного веслування серед ветеранів. Миколаївські спортсмени Анна Бережинська, Світлана Зайцева, Ірина Матвєєва, Наталя Кваша, Олександр Гулій, Юрій Лощилов, Сергій Горбачук, Костянтин Литвиненко, Сергій Чабанов, Володимир Добролевський, Сергій Кириченко, Олександр Голобородий, Ігор Кузьменко завоювали вісім золотих медалей.

Миколаївський жіночий гандбольний клуб «Реал» став срібним призером Відкритого кубка Львова 2018, який проходив 17 – 19 серпня у Львові. Чотири гравця нашої команди були відзначені індивідуальними нагородами: Світлана Аксьонова – кращій бомбардир, Діана Червякова – кращий захисник, Ганна Сторожук – краща розігруюча,  Ірина Нікіфорук – кращий голкіпер турніру.

Вітаємо Миколаївських спортсменів та бажаємо подальших перемог!