Миколаївський спортсмен виборов дві золоті медалі на Кубку України зі стрибків у воду

Миколаївський спортсмен Данило Коновалов виборов дві золоті медалі на Кубку України зі стрибків у воду. Він став чемпіоном зі стрибків з метрового та триметрового трампліна.

Турнір проходить з 13 по 18 березня у Центрі спорту «Ліко» в Києві.

Про це повідомляє Федерація України стрибків у воду.

Так, під час стрибків на однометровому трампліні представник Миколаївщини Дмитро Коновалов 16 березня посів перше місце.

Наступного дня Данило Коновалов здобув ще одне золото в синхронних стрибках разом Олегом Колодієм. Спортсмени набрали 363.24 бали.

Бронзу змагального дня отримали киянин Кирило Азаров та миколаївець Максим Мірза, набравши 283.44 балів.

Цей турнір є першим етапом у відборі спортсменів до команди України на III Європейські ігри, що в червні прийматиме Польща та на цьогорічний Чемпіонат світу з водних видів спорту, який відбудеться в липні у японському місті Фукуока.