Спортсмени Миколаївщини – призери чемпіонату України з греко-римської боротьби

З 28 по 30 листопада у Києві відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби, який зібрав найсильніших атлетів країни.

Представники Миколаївської області продемонстрували високий рівень підготовки та майстерності, гідно представивши регіон на національному рівні.

За результатами національної першості спортсмени Миколаївщини здобули три нагороди:

срібло - Сергій Дзюба, вагова категорія 55 кг.

бронза - Максут Султанов, вагова категорія 60 кг.

бронза - Богдан Гришин (Миколаїв/Одеса), вагова категорія 63 кг.