9 Лют, 11:17
7 лютого у місті Ларнака (Кіпр) проходив етап Кубка світу з боротьби самбо серед юніорів.
У складі збірної України успішно виступила представниця Миколаївської області – самбістка, студентка Миколаївського фахового коледжу фізичної культури Анастасія Єрьоміна.
У ваговій категорії 72 кг представниця Миколаївщини виборола золоту медаль, продемонструвавши високий рівень підготовки та майстерності.

