Мер Сєнкевич звернувся до «Укрзалізниці» щодо повернення нічного потягу «Миколаїв–Київ»
2 Чер, 17:00
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підготував звернення до «Укрзалізниці» щодо розкладу потяга «Миколаїв–Київ».
Поїзд курсує щодня, однак із розкладу зник нічний рейс. Залишився лише денний — виїзд зранку та прибуття до Києва ввечері.
Раніше через день був нічний варіант, який дозволяв виїхати після роботи й уже зранку бути в столиці. Сьогодні цим маршрутом щодня користуються тисячі людей — для роботи, лікування, поїздок до рідних. І для багатьох нічне сполучення є критично важливим.
«Окремо про денний рейс улітку. Літо у Миколаєві – це спека до 40 градусів. Неодноразово користувався цим потягом: на другій полиці це фактично випробування, особливо коли на маршрут ставлять старі вагони», - зазначив мер.
Він додав, що у таких умовах денний рейс стає фізично важким, особливо, для літніх людей, дітей і пасажирів із проблемами зі здоров’ям.
«Розумію, що «Укрзалізниця» працює в умовах постійних обстрілів і змушена ухвалювати складні рішення заради безпеки та збереження рухомого складу. Вдячний працівникам за їхню щоденну роботу. Водночас прошу розглянути можливість відновлення нічного рейсу або інше рішення, яке врахує потреби пасажирів», - звернувся Сєнкевич.
Він додав, що розраховує на конструктивний діалог.

