Миколаївські автовласники сплатили понад 4,5 мільйона гривень транспортного податку

У січні-вересні 2017 року власниками легкових авто до місцевих бюджетів Миколаївщини сплачено понад 4,5 млн. грн. транспортного податку, що на 828 тис. грн. або на 22 відс. перевищує надходження аналогічного періоду 2016 року. Зокрема, юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів регіону понад 2 млн. грн. транспортного податку, фізичні особи – понад 2,5 млн. гривень.

У 2017 році транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів з датою випуску не більше 5 років та вартістю понад 375 мінімальних заробітних плат, незалежно від об'єму двигуна. Ставка транспортного податку у 2017 році становить 25 тис. гривень.  

Юридичні особи - платники транспортного податку  самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого подають декларацію контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування. Сплата здійснюється авансовими внесками, щоквартально, до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Фізичним особам – платникам транспортного податку органи державної фіскальної служби надсилають податкові повідомлення-рішення про сплату транспортного податку, який сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.