Миколаївська команда «Корабели» стала володарем Кубку «Феміди»

9 грудня 2017 року на базі тренувальної бази «Динамо» відбулися фінальні ігри за Кубок «Феміди» 2017 року.

Цього дня відбулось дві вирішальні гри за перше, друге, третє та четверте місця.

За перше та друге місця змагались миколаївська команда «Корабели» та «Єлісаветградські Орли» з Кіровоградщини. За третє і четверте місця грали команди «Арсенал» та двократні чемпіони Кубку - футбольна команда «Феміда».

У непростому матчі ФК «Феміда» перемогла команду «Арсенал» з рахунком 6:2.

Матч за перше місце відбувся між командами «Корабели» та «Єлісаветградські Орли».

Перші десять хвилин матчу пройшли рівно, однак штрафний удар в бік воріт «Корабелів», який був розіграний «Орлами» приніс перший гол у ворота миколаївців. Через декілька хвилин «Єлісаветградські Орли» закинули у ворота «Корабелів» другий м’яч. Проте на останніх хвилинах першого тайму миколаївська команда змогла скоротити відрив з рахунком – 2:1.

У другому таймі «Корабели» змогли відігратись, матч завершився з рахунком 4:2 на користь миколаївців.

Кубок Феміди 2017 року, турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ попрямував до Миколаєва.

За вісім років проведення Кубку «Феміди» це перший випадок, коли найвищу нагороду отримала команда з Миколаєва.

Склад команди «Корабели»: Леонід Тищенко представник Апеляційного суду Миколаївської області, Марк Рудик і Павло Чорнописький представники Ленінського районного суду м.Миколаєва, Ігор Уманський представник Заводського районного суду м.Миколаєва, Денис Бунін, Віктор Тихонюк, Руслан Варваров, Ярослав Шевчук з Центрального районного суду м.Миколаєва, Микола Лаба, Василь Чорнописький з Баштанського районного суду області, Сергій Войтовський представник Миколаївського районного суду області, Владислав Жаріков з Арбузинського районного суду Миколаївської області.

Висловлюємо щиру подяку за відмінну гру наших гравців які представляли нашу область.

Окремо хочеться виразити подяку головному тренеру команди Віктору Сікиринському та адміністратору команди Миколі Войнарівському.