«Мене дивує, що нардеп Підберезняк, який нібито опікуються Первомайськом, проти виділення коштів на вирішення проблем міста», - Олександр Кушнір

Керівництво Миколаївської облдержадміністрації, дослухаючись до прохань людей, докладає всіх зусиль для вирішення проблеми водопостачання міста Первомайськ, і на сьогодні у цьому питанні є значні зрушення про які місцеві мешканці мріяли роками. Але дивує, що деякі народні обранці, які нібито опікуються Первомайськом, проти виділення коштів на вирішення багаторічних проблем міста.

Про це заявив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір в інтерв’ю одному з місцевих телеканалів. 
 
Так, він розповів, що міжвідомчою комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР цьогоріч схвалено проект будівництва насосної станції з резервуарами запасу води по вул.Кам’яномостівській в м.Первомайську. 
 
Також на особистому контролі Олександра Кушніра стоїть питання відновлення очисних споруд місцевого водоканалу. Крім того, постійно доводиться втручатися у поточні питання. Зокрема, нещодавно зусиллями особисто Олександра Кушніра вдалося у короткий термін відновити постачання електроенергії до Первомайського водоканалу, яку було вимкнено через заборгованість, що призвело до припинення водопостачання.
 
«Після нашого втручання, енергопостачальна компанія і водоканал змогли домовитися про реструктуризацію боргу і подальші механізми співпраці. Головною вимогою, на якій я акцентував увагу зі свого боку, було те, що люди повинні отримувати воду безперебійно», - зазначив Олександр Кушнір.
 
Разом з тим, розповідаючи про формування бюджету Миколаївської області, де зокрема закладено кошти на вирішення проблеми постачання води в Первомайську,  Олександр Кушнір висловив здивування щодо позиції народного депутата України Вадима Підберезняка, який виступає проти запропонованого розподілу, і за великим рахунком, проти найшвидшого вирішення питання з водопостачанням у Первомайському районі. 
 
Така деструктивна позиція депутата шкодить розвитку всієї громади, адже питання життєдіяльності такого великого міста не повинно залежати від  політичних амбіцій.
 
«Проблема водопостачання в Первомайську не нова. Тим більше дивують заяви пана Підберезняка.  Справді дуже дивно, що саме ця людина,  виступає проти розподілу коштів, зокрема, на такі важливі для людей речі, як водозабезпечення у Первомайську, при цьому стверджуючи, що відстоює інтереси 132 округу, до якого входить і Первомайськ. Складається враження, що пан Підберезняк намагається таким чином прикрити свою бездіяльність за останні роки і додатково отримати собі якісь політичні дивіденди. Адже первомайцям, думаю, буде прикро дізнатися, що він за всі роки і пальцем не поворушив для вирішення проблеми водопостачання в місті», - зазначив Олександр Кушнір.
 
Окрім того, заступник голови Миколаївської ОДА акцентував увагу на те, що народний депутат Підберезняк жодного разу за всю свою каденцію не звертався до ОДА з пропозиціями щодо виділення або залучення коштів на вирішення жодної проблеми, в тому числі і жодної проблеми 132 округу, яким він нібито опікується.