Хореографічні колективи ПК «Корабельний» вкотре здобули тріумф на танцювальних змаганнях

11 травня у м. Миколаєві відбулась Першість Південного регіону із сучасних танців «It’s time for dance», у якій гідно виступили хореографічні колективи ММПК «Корабельний» (директор Олексій Чебан).

Змагання організовано за ініціативи танцювального клубу «Жемчужина» під егідою Асоціації сучасного та естрадного танцю України (АСЕТУ) і Миколаївського обласного відділення АСЕТУ.

У конкурсній програмі, що складалася з трьох відділень, участь взяли танцювальні колективи з міст Одеса, Херсон, Миколаїв, що склало понад 300 танцівників різних вікових категорій.

Свої таланти на змаганнях демонстрували хореографічні колективи Палацу культури «Корабельний»: зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталія Кобельчук), школа індійського танцю «Лакшмі» (керівник Наталія Конончук) і колектив індійського танцю «Бхарат» (керівник Юлія Бородіна).

Колективи Палацу показали гарні результати та вміння, вразили компетентне та професійне журі, здобувши багато призових місць.

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» продемонстрував обширну конкурсну програму у всіх відділеннях, категоріях та номінаціях, що загалом склала 235 сольних танців у стилях хіп-хоп, джаз-фанк, хаус, диско, диско-слоу; 16 деутних композицій, 16 сольних хореографічних номерів класичного, сучасного напрямку, контемп та дитячої хореографії; 4 малих групи посіли три І м. і одне ІІ м.; п’ять дипломів І ст. у напрямку формейшн та один диплом І ст. за продакшн.

Школа індійського танцю «Лакшмі» здобула два диплома за І м. і диплом за ІІ м. Особисті досягнення учасників наступні: дипломи І ст. отримала Оськіна Аліса, Подзикун Анастасія, Колос Аліна, Білецька Маргарита, Репеченко Єва-Марія; Велешку Вікторія; дует Колтунова Аліна-Короткова Ірина; дипломи ІІ ст. –  Катеренич Катерина; Палцат Ліка.

Учасниці колективу індійського танцю «Бхарат»: Пєскова Єлизавета, Сегида Дар’я, Корхова Лола, Дибичіна Алана дебютували з хореографічною композицією у номінації «Народний танець. Юніори. Мала група» і здобули диплом І ст.

Загалом кожен учасник не пішов зі змагання з порожніми руками – усі були відзначені дипломами, кубками, медалями та пам’ятними сувенірами від організаторів.

Дирекція ММПК «Корабельний» вітає колективи та їх керівників з гарними результатами та бажає подальших творчих перемог у царині хореографії.

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини