3 Мар, 18:26
3 березня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області пройшла оперативна нарада начальницького складу Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби. Захід пройшов під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Миколи Панасенка. Про це повідомляє ГУ ДСНС.
На початку заходу вручено чергові спеціальні звання та нагороджено співробітників, які в поточному році відзначилися високим професіоналізмом, злагодженими та вмілими діями при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Переглянувши відео сюжети та нагадавши присутнім в залі про резонансні події, які виникали на території Миколаївської області, а саме: порятунок людей на водному об’єкті та на пожежі, надзвичайна ситуація, пов’язана зі сніговими заметами, пройшла урочиста церемонія вручень відомчих відзнак. Так, відповідно до наказів Державної Служби України з надзвичайних ситуацій нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» нагороджено: Олега Комара, старшого прапорщика служби цивільного захисту, старшого водія 20 Державної пожежно-рятувальної частини, Артура Гульдаса, молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника чергової зміни групи рятувальних робіт та пожежогасіння аварійно-рятувального загону спеціального призначення, Віталія Андреєєва, старшого прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення 3 Державної пожежно-рятувальної частини. Грамоту ДСНС отримали: Денис Бігун, молодший сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 8 ДПРЧ та Володимир Сивенко, молодший сержант служби цивільного захисту, водій 23 ДПРЧ. Також, двом співробітникам присвоєно чергові спеціальні звання, Костянтину Шпильовому – старшого начальницького складу «підполковник служби цивільного захисту» та Іоанні Усенко – середнього начальницького складу – «старший лейтенант служби цивільного захисту».
По завершенню урочистої частини, учасники наради перейшли до порядку денного та розглянули питання, серед яких: підвищення оперативної готовності та забезпечення реагування на надзвичайні ситуації у весняно-літній період, використання паливно-мастильних матеріалів, ведення господарчої діяльності підрозділів, стан комплектації підрозділів, дисципліна та психопрофілактична робота з особовим складом, проведення просвітницької роботи на території області, організація роботи щодо виготовлення та розміщення соціальної реклами.
В рамках розгляду вищезазначених питань проаналізовано стан виконання заходів з попередження та профілактики виникнення надзвичайних подій, ситуацій та пожеж, реагування на них, визначено пріоритетні напрямки роботи на поточний місяць, прийнято ряд рішень та надано відповідні розпорядження керівникам та співробітникам підпорядкованих підрозділів.