Суд заарештував дільничного, підозрюваного у збуті психотропних препаратів

У Центральному районному суді м.Миколаєва обрано запобіжний захід дільничному офіцеру поліції Заводського ВП ГУ НП в Миколаївській області, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.307 КК України.

Відповідно до повідомлення про підозру поліцейський придбав у невстановленому наразі місці та збув місцевій мешканці речовину, що містить психотропний засіб.

Слідчий клопотав про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, прокурор клопотання підтримав.

Сам підозрюваний пояснив, що йому прикро за скоєне, проте відмовився давати надати пояснення по суті підозри і просив обрати йому запобіжний захід у виді застави.

Захисник також просив відмовити у задоволенні клопотання.

З огляду на те, що поліцейському повідомлено про підозру у вчиненні тяжкого злочину, за який передбачено покарання до 10 років позбавлення волі, того факту, що підозра, окрім іншого підтверджується допитами свідка, суд дійшов висновку, що існує ризик переховування від слідства та впливу на свідків у кримінальному провадженні.

Запобігти цим ризикам обравши запобіжний захід у виді застави або домашнього арешту не вбачається за можливе.

З урахуванням зазначеного, слідчий суддя Іван Дірко обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою до 15.05.2017 року з можливістю внесення застави у сумі 450 тис гривень.

 

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва