Збірна команда юнаків Миколаївщини посіла 3 загальнокомандне місце у чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту

У період з 28 по 31 березня 2017 року у місті Києві відбувся чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед юнацьких збірних команд країни. Про це повідомляє ГУ ДСНС.

За результатами усіх забігів у загальнокомандному заліку у Всеукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях серед юнаків, третє місце виборола команда Миколаївської області, на другому опинилася команда Вінницької області, перше місце посіла збірна команда Івано-Франківської області.

У загальному заліку у середньовіковій групі (вік до 15 років), Владислав Троценко, спортсмен з Миколаївщини виборов 2 місце у вправі – підйом по штурмовій драбині та 2 місце у вправі з подолання 100 метрової смуги з перешкодами.

У старшій віковій групі (вік до 17 років) Олександр Антко виборов 2 місце у вправі зх подолання 100 метровій смуги з перешкодами.

В рамках урочистостей, організатори змагань вручили переможцям та призерам заслужені медалі, дипломи та кубки.