Теплопостачальні підприємства України розробили дорожню карту виходу із кризи, що спіткала майже всі організації теплової сфери

Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» та ряд теплогенеруючих компаній розробили дорожню карту виходу із кризи теплопостачальних підприємств.

«ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» підтримує розроблену дорожню карту, адже робота фактично усіх теплопостачальних підприємств на сьогодні є збитковою. Ми опинилися в умовах, коли мова не йде про розвиток, ми ледве ведемо господарську діяльність. Економічно необґрунтовані тарифи, високі ціни на енергоресурси, нещодавно підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що не дає змоги на сьогодні змінити умови роботи підприємств теплової сфери – це все сьогодні не дозволяє і нашому підприємству, і нашим колегам з інших регіонів України проводити якісну ремонтну кампанію, закривати борги за енергоресурси та розвиватися в цілому, до того ж, рахунки багатьох підприємств, і «Миколаївоблтеплоенерго» є заблокованими через борги перед НАК «Нафтогаз України». Це масштабна проблема, що потребує детального, зваженого вивчення та врегулювання на державному рівні. Я сподіваюся, що наша спільна позиція буде почута», - коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

В наведеній нище дорожній карті викладено як проблеми, так і варіанти їх вирішення.