Фахівці Мобільного сервісного центру МВС надаватимуть послуги жителям області

19 квітня відбулося підписання договору про співпрацю між Воскресенською селищною радою та Регіональним сервісним центром МВС щодо надання адміністративних послуг місцевим жителям в Мобільному сервісному центрі МВС.

Відтепер кожен житель таких сіл як Горохівка, Калинівка, Пересадівка та селища Воскресенське має можливість замовити прибуття Мобільного сервісного центру МВС.

Спеціальний автомобіль технічно обладнано для надання адміністраторами та експертом послуг з реєстрації чи перереєстрації транспортного засобу, надання довідки про відсутність судимості, заміни посвідчення водія та надання міжнародного посвідчення.

Для цього треба надати відповідний запит до сільського, селищного чи районного органу місцевої влади з проханням організувати прибуття Мобільного сервісного центру МВС. У свою чергу, місцева влада сформує всі отримані від громадян запити, визначить населений пункт, де всі бажаючі зможуть отримати послуги й направить відповідну заявку про необхідність приїзду Мобільного сервісного центру МВС.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті. Отримати консультацію – за номером (0512) 53-14-36.