Миколаївщина займає друге місце по Україні серед інших областей щодо розкриття злочинів минулих років

У І кварталі 2017 року Миколаївщина зайняла друге місце по Україні серед інших областей щодо розкриття кримінальних правопорушень минулих років за остаточними результатами досудового розслідування. 

Для прикладу, прокуратурою області 18.04.2017 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Миколаївської області, які, діючи у складі організованої групи, в період часу з  березня 2016 року по січень 2017 року вчиняли викрадення великої рогатої худоби з домоволодінь громадян, розташованих на території Миколаївського, Березанського та Веселинівського районів області.

У кримінальному провадженні зібрано докази щодо 17 епізодів їх протиправної діяльності, чим завдано майнової шкоди потерпілим на суму майже 300 тис грн. Накладено арешт на майно обвинувачених на суму 256 тис. грн.

Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 5 ст. 185 КК України, тобто крадіжка з проникненням у домоволодіння, вчинена організованою групою. 
Після затримання цієї групи у зазначених районах припинилось викрадення худоби.

Також завершено розслідування з скеруванням до суду обвинувальних актів ще у 2 кримінальних провадженнях за фактами вчинення крадіжок та грабежів у листопаді 2016 року на території м. Миколаєва. 

Розкриття цих злочинів стало можливим завдяки злагодженій взаємодії правоохоронних органів та належній організації проведення слідчих дій.

У той же час ситуація залишається напруженою, тому принципова позиція усієї правоохоронної системи - не зупиняться на досягнутому та вживати ефективні заходи до розкриття всіх кримінальних правопорушень. 

Прес-служба прокуратури Миколаївської області