Як у Миколаєві святкували День Конституції України

28 червня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області та управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради на центральній вулиці міста проведено культурно-освітню акцію "З Днем Конституції, Соборна Україна!".

Відкрили культурно-освітню акцію та привітали жителів міста та гостей з Днем Конституції України Народний Депутат України Тарас Кремінь, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, перший заступник Миколаївського міського голови Андрій Дадівєрін. Також участь у відкритті акції прийняли духовий оркестр в/ч 3039 Національної гвардії України.

Під час акції транслювались відеоролики переможців відкритого конкурсу короткометражного кіно, відеороликів присвячених захисту прав дітей та проведено нагородження переможців конкурсу.

Конкурс проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області впродовж І півріччя 2017 року та мав на меті сприяння творчому розвитку особистості, підвищення правової культури та правової освіченості населення, залучення дітей та молоді до активної пізнавальної діяльності в сфері прав дітей. На конкурс було подано 105 робіт з різних куточків України.

Нагородили переможців конкурсу представники телеканалу «ТАК ТВ» Вікторія Веселовская та Кристина Синічків, начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк та перший заступник Миколаївського міського голови Андрій Дадівєрін. Крім того, переможці конкурси отримали спеціальні призи від управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, який вручив начальник управління Юрій Любаров; Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, який вручив начальник Відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області майор поліції Сергій Демідов; обласної газети «Николаевские Известия» заступник головного редактора Юлія Ткач.

Також в рамках акції Першим та Другим миколаївськими місцевими центрами з надання БВПД для громадян міста надавались правові консультації та розповсюджено буклети.

Крім того, Роман Возняк нагородив грамотами представників Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ за проведення Дитячого фестиваль «Baby Star», який було присвячено до Дня захисту прав дітей.

Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області