Миколаївцям показали європейське кіно про стосунки батьків і дітей

"Кажуть, що немає нічого кращого за цікаву книжку і чашечку улюбленого напою. Ми чудово розуміємо тих, хто обожнює книги, лише додаємо: «І хорошого фільму».
Ми цінуємо якісні стрічки і не можемо не поділитися приємними спогадами про минулий фестиваль європейського кіно у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького" - відмічають співробітники бібліотеки ім. Кропивницького.

Протягом трьох вечорів 30 червня – 2 липня кіноклуб «RealityShiftCinema» спільно з «АРТХАУС-ТРАФФИК» представили миколаївцям цікаві фільми, останнім часом зняті в країнах ЄС.

Ініціативу Представництва Європейського Союзу в Україні зустріли з радістю, адже шанувальники кіно змогли переглянути мотивуючий байопік Жерома Салля «Одіссея» про Ж.-І. Кусто, оцінити чудову операторську роботу і колористику стрічок «Казка казок» Маттео Гарроне та «Джульєтта» Педро Альмодовара, а також посміятися над чорним гумором французів і бельгійців («Новітній Заповіт» Жако Ван Дормаля) та німців («Тоні Ердманн» Марен Аде). Попри різницю у сюжетах у кожному з фільмів глядачі помітили важливий мотив непорозуміння поколінь батьків і дітей, що з плином часом переходить у примирення.

"І хочеться жити, радіти і чекати на новий кінофестиваль «Незалежність», на якому кіноманам представлять сучасне американське кіно. Тож зустрінемося 12 липня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького", - відзначили в бібліотеці.