Олексій Савченко зустрівся з новообраними керівниками Громадської ради при ОДА

У середу, 12 липня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко зустрівся з новообраними керівниками Громадської ради при ОДА. Про це очільник області повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, передає прес-служба ОДА.

«Разом зі своїми заступниками зустрівся з керівництвом громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації. Вітаю Юрія Підвишинського, Ірину Абрамову, Костянтина Павлова та Ірину Руденко», - написав Олексій Савченко.

Голова облдержадміністрації висловив сподівання на плідну роботу ради: «Звертаюсь до всіх членів Громадської ради – не зволікайте та створіть дієві робочі групи по профільним напрямкам (медицина, освіта, спорт, АТО, дороги тощо). Чекаю від вас пропозицій та проекти за проговореними напрямками. Зустрічайтесь, працюйте, обговорюйте та надавайте конкретні пропозиції» .

Нагадаємо, у квітні голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко  запропонував створити Громадську раду при ОДА. У червні в ОДА відбулись установчі збори з формування складу громадської ради. За підсумками виборів визначено 35 осіб, які набрали найбільше голосів та обрані до складу громадської ради при облдержадміністрації. 11 липня головою ради обрано Юрія Підвишинського. Заступниками голови Громадської ради обрали Костянтина Павлова та Ірину Абрамову Загальним голосуванням секретарем обрано Ірину Руденко.