Фіскальна служба Миколаївщини забезпечила на потреби армії понад 128 млн грн

З початку 2017 року органами ДФС у Миколаївській області до бюджету мобілізовано 128,6 млн грн військового збору, що на 7,8 млн грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Варто зазначити, що платниками військового збору, який розраховується  за ставкою 1,5 % від об’єкта оподаткування, є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Головне управління ДФС у Миколаївській області звертається до усіх роботодавців своєчасно та у повному обсязі  сплачувати відрахування  з реальних заробітків працівників, адже легалізація трудової зайнятості та унеможливлення випадків виплати заробітної плати у «конвертах» є суттєвим фактором, який впливає на збільшення надходжень на потреби Збройних сил України та, відповідно, обороноздатність держави.