«Ми не можемо роздавати майно безоплатно»: Первомайська селищна рада просить передати їй майно «Фармації»

У четвер,13 липня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Члени комісії розглянули питання передачі нерухомого майна ПКВО “Фармація” у комунальну власність територіальної громади Первомайської селищної ради.

Олександр Кушнір зазначив, що облдержадміністрацією проводиться робота щодо ефективного використання наявного комунального майна з метою наповнення бюджету області. Тому, у рамках цієї роботи є необхідність дослідження попиту на майно ПКВО “Фармація”. Відтак, попередньо треба включити об’єкт до переліку приватизації, щоб зрозуміти попит на нього та можливість отримання додаткових фінансових ресурсів до бюджету. Заступник голови ОДА звернув увагу, що в разі відсутності зацікавленості до майна, буде розглянуто питання його передачі до комунальної власності громади.

“Вам ніхто не відмовляє, але все має бути за законом. Ми внесемо це майно до переліку приватизації. Якщо цей об’єкт нікому не цікавий, то вирішимо питання по суті. Ми не можемо роздавати майно безоплатно, не вивчивши на нього попит”, - звернувся Олександр Кушнір до присутніх.  

Зазначимо, що питання передачі нерухомого майна ПКВО “Фармація” у комунальну власність територіальної громади Первомайської селищної ради винесуть на наступне засідання комісії з доопрацюваннями, задля повного його дослідження.