На Миколаївщині залізничники попалися на розкраданні дизпалива

Працівників регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «УЗ» днями виявили факт розкрадання дизпалива залізничниками. Про це повідомив прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

8 липня при проведенні раптової перевірки на перегоні Кульбакине – Прибузька (Миколаївська обл.) було виявлено машиніста депо Миколаїв Ісак І.І. та складача поїздів Мороз Р.І. під час незаконного відбору палива з бака тепловоза у автомобіль марки УАЗ. Крадіжка була заздалегідь спланованою, адже автомобіль було обладнано ємністю об'ємом 1000 л та обладнано мотопомпою. На момент виявлення у ємності вже знаходилось 500 л дизельного палива.

Машиніст Ісак І.І. (24.11.1957 р.н., з 2012 року перебуває на пенсії) має перший клас кваліфікації, а на посаді машиніста тепловоза працює з квітня 2007 року.

«Обурює той факт, що цей крадій у минулому навіть мав нагороду "Кращий працівник залізничного транспорту України". Машиніст Ісак І.І. звільнений з транспорту», - відзначили в прес-центрі.

Складач поїздів 5 розряду Мороз Р.І. (27.07.1985 р.н.) на посаді працює з 2013 року і притягнень до відповідальності за неякісне або невиконання посадових обов'язків не мав.

Зазначається, що випадок крадіжки дизельного палива на зазначеному перегоні вже другий за цей рік.

На місцях крадіжки працювали правоохоронці. Слідство триває.