«Кінобус» вже в Миколаєві: вперше у нашому місті проходить фестиваль американського кіно

12 липня 2017 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького розпочалися заходи ініціативи «Кінобус» у межах Фестивалю Американського кіно «Незалежність». Координатор проекту в Миколаєві – Евгений Цымбалюк (Eugene Tsymbalyuk). Про це повідомили в бібліотеці ім. Кропивницького.

Захід відкрила Рейджин Стоукс – заступник аташе з питань культури посольства США в Україні. Вона розповіла, що цього року Фестиваль розширив свої кордони і помандрував різними містами України. Ця подія присвячена 25-річчю початку дипломатичних відносин України та США.

Спікером першого дня «Кінобусу» став Дмитро Тяжлов – художній керівник курсу операторської майстерності Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, куратор документальної програми Фестивалю і лабораторії документального кіно для молодих художників Indie Lab. Дмитро провів практичний майстер-клас «Хвилина міста». Він поділився досвідом про те, як навчись відчувати і відтворювати життя сучасного міста. Спікер запропонував слухачам виконати творче завдання – вийти в місто і відзняти коротке відео. Основна умова – наше місто має стати головним героєм. Відзняті ролики переглядали, жваво обговорювали, дослухались до практичних порад куратора.

На завершення першого дня Фестивалю усіх охочих запросили до перегляду короткометражного документального кіно від Indie Lab.