Миколаївські десантники відпрацювали навчально-бойові завдання під час переходу морем

В рамках бригадних тактичних навчань військових частин ВДВ з бойовою стрільбою та десантуванням, військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади здійснили перехід морем до визначеного регіону України.

Доставку десантників разом з броньованою технікою з Одеської до Херсонської області здійснював середній десантний корабель Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Під час переходу Чорним морем особовий склад корабля разом з десантниками провів тренування у боротьбі за живучість корабля. Зокрема, військові моряки та десантники відпрацювали дії щодо ліквідації наслідків пожежі та аварійної ситуації на кораблі.

Також за сигналом бойової тривоги, десантники разом з екіпажем корабля тренувалися відбивати напади умовних швидкісних катерів противника. При цьому застосовувалася автомати ручні кулемети, гранатомети та корабельне озброєння.

Як відзначив командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський, «…в рамках плідної співпраці та спільних заходів бойової підготовки з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України, десантно-штурмовий підрозділ був доставлений морем у визначений район.– Україна – морська держава, яка протягом трьох років веде бойові дії. Тому, десантники повинні бути готовими до рішучих дій в різній обстановці та ситуаціях, навіть перебуваючи у відкритому морі будучи на кораблі» – відзначив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Також командувач ВДВ відзначив, що для більшості десантників – це був перший вихід в море. Проте, спільні заходи бойової підготовки з військовими моряками будуть і надалі продовжуватися.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України