Тільки за один день мешканці Миколаївщини віддали шахраям більш ніж 280 тисяч гривень

Довірившись псевдопродавцям у мережі Інтернет та повіривши у необхідність зміни пін-коду карткового рахунку, четверо громадян потрапили у пастку аферистів, позбувшись заощаджень.

4 серпня до Інгульського відділу поліції із заявою звернувся 19-річний мешканець м. Миколаєва. Молодик розповів, що на сайті купівлі-продажу намагався придбати ноутбук, але здійснивши передоплату у сумі 14 тис. 500 грн., товар так і не отримав.

У аналогічний спосіб позбувся 208 тис. 519 грн. 53-річний мешканець Вознесенського району, намагаючись придбати мінеральні добрива через мережу Інтернет.

До Южноукраїнського відділення Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 51-річний чоловік із повідомленням про те, що його ошукали. Заявник розповів, що до нього зателефонував невідомий та, назвавшись співробітником служби безпеки одного із банків, повідомив, що картки потерпілого через технічні проблеми було заблоковано, і тому потрібно звірити особисті дані для відновлення фінансових рахунків. Заявник надав відповіді на всі запитання афериста, а через деякий час отримав повідомлення про зняття із його рахунків 60 тис. грн.

Слідчими відділеннями підрозділів поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від накладання штрафу до обмеження волі на строк до трьох років. Тривають слідчі дії.

Шановні громадяни! Поліція вкотре застерігає – будьте обережними під час здійснення грошових розрахунків із незнайомцями, особливо, якщо це пов’язано із купівлею-продажем товару через мережу Інтернет або у телефонному режимі. Якщо ви все ж таки стали жертвами шахрайських дій, терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте за номером «102».

 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області