На Миколаївщині триває добір кандидатів на посаду прокурора місцевих прокуратур

Як відомо, 26 липня 2017 року Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів прийнято рішення про проведення добору кандидатів на посаду прокурора місцевих прокуратур.

Так, з 7 серпня 2017 року вказаною Комісією розпочато прийом документів, який триватиме до 1 вересня 2017 року. Заяви та документи, що надійшли після 01.09.2017 не розглядатимуться, за виключенням направлених поштою у межах встановленого строку для подання документів.

Для участі у конкурсі подаються наступні належно оформлені документи:
1. Письмова заява про участь у доборі кандидатів на посаду прокурора.
2. Копія паспорта громадянина України.
3. Анкета кандидата на посаду прокурора, що містить інформацію про особу та автобіографія.
4. Копія документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання.
5. Копія трудової книжки.
6. Медична довідка про стан здоров’я за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я;
7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
8. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
9. Письмова згода на збирання, зберігання та використання інформації про неї з метою оцінки готовності особи до роботи на посаді прокурора та проведення щодо неї спеціальної перевірки.

Добір кандидатів на посаду прокурора місцевих прокуратур здійснюватиметься Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів на конкурсних засадах за результатами кваліфікаційного іспиту із числа осіб, які відповідають вимогам, установленим статтею 27 Закону України «Про прокуратуру», зокрема це має бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.

Довідково: Детальна інформація щодо порядку добору міститься на офіційному сайті Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів у рубриці «Добір кандидатів на посаду прокурора».

Прес-служба прокуратури Миколаївської області