На Львівщині миколаївські волонтери вчили бажаючих вільно говорити українською

З 1 по 5 серпня 2017 року в Західному оздоровчо-реабілітаційному центрі біля мальовничого села Яворів на Львівщині проходила Літня школа волонтерів Безкоштовних курсів української мови за підтримки ГО «Український світ». У ній взяли участь волонтери всеукраїнського проекту Безкоштовних курсів української мови в м. Миколаїв, що проводять свою роботу в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького. Це координаторка Курсів і співробітниця бібліотеки Олена Позняк та викладачка Курсів Наталія Наумкіна. Про це повідомляють співробітники бібліотеки.

Програма Літньої школи була надзвичайно насиченою, адже робота волонтера Безкоштовних курсів потребує багато знань, навичок та має відповідати викликам сучасності. Учасники прослухали лекції з української літератури, історії, медіаграмотності, візуалізації, піару та документообігу й податкової звітності ГО. Не обійшлося без практики: організатори підготували воркшопи з розробки уроків та креативного письма, квест «Мовні перегони», настільні мовні ігри та літературний театр.

Особливим моментом Літньої школи стала презентація діяльності Курсів у різних українських містах під час сесії «Обмін досвідом». Волонтери Безкоштовних курсів української мови в м. Миколаїв не тільки взяли для себе багато ідей з практики інших волонтерів, а й змогли гідно представити свої напрацювання та результати роботи Курсів. На завершення презентації було продемонстровано відео про поета-шістдесятника, уродженця Миколаївщини, Миколу Вінграновського, за участі слухачів Курсів.

Здобувши чергову порцію натхнення, відпочилі та завзяті волонтери Курсів з нетерпінням чекають заявок миколаївців, що хочуть навчатися рідної солов’їної.