«Надеюсь, что дело доведут до конца», - Вадатурский похвалил антикоррупционную политику губернатора Савченко

«Надеюсь, что дело доведут до конца», - Вадатурский похвалил антикоррупционную политику губернатора Савченко

Народный депутат Украины Андрей Вадатурский считает, что глава Николаевской облгосадминистрацией справляется со своей антикоррупционной политикой. Об этом нардеп написал на своей странице в сети «Фейсбук».

«Коли Олексія Савченко призначали головою Миколаївської облдержадміністрації, я цілком підтримував його наміри по боротьбі з корупцією в регіоні. Я говорив, що новій людині буде важко, тому що останні два роки до цього схеми на Миколаївщині хіба що цементувалися, потоки не перекривали, а очолювали. І дійсно проявити принципову позицію в тій ситуації було серйозним іспитом», - написал Вадатурский.

«На моє переконання, вчорашнє затримання злочинної групи на чолі із депутатом Миколаївської ради від «Опозиційного блоку» Ігорем Копійкою та ряд розкриттів корупціонерів раніше – свідоцтво того, що систематична робота у цьому напрямку все ж ведеться. Не домовляються, що було б набагато легше, а викривають зловживання. Насправді показово, що ми вже не дізнаємось про них лише з смс-повідомлень, перехоплених журналістами», - считает нардеп.

Вадатурский надеется, что благодаря проделанной работе общественность города узнает о существующих коррупционных схемах в городе и области.

«В результаті цієї роботи громадськість матиме змогу дізнатись про існуючі схеми в місті і області та зробити свої висновки. Адже саме через таку очистку від корупції ми з вами отримаємо більш ефективні органи місцевого самоврядування, виконавчої влади, яким в рамках реалізації реформи децентралізації передаються значні повноваження і кошти. Дякую за роботу! І сподіваюся, що справа по очистці влади від корупційних елементів буде завершена», - понадеелся нардеп.

Напомним, в понедельник, 15 января, в Николаеве задержали депутата Николаевского городского совета Игоря Копейку, его сына, помошника депутата и руководителей двух фирм, к деятельности которых якобы причастен депутат. Кроме того в городе прошла серия обысков. Был проведен обыск у директора Департамента ЖКХ Андрея Палько дома, а также проведены обыски у руководства департамента непосредственно на рабочем месте.

Читайте также:

«Задержано пять человек», - губернатор Савченко прокомментировал задержание замглавы фракции «Оппоблока» в Николаеве

Депутат Николаевского горсовета от «Оппоблока» Копейка задержан по подозрению во взятке прокурору

В Департаменте ЖКХ Николаевского горсовета проходит обыск. Ранее обыск был у Палько дома

Николаевская прокуратура готовится к избранию меры пресечения депутату Копейке и другим задержанным фигурантам дела