Директор «Центр захисту тварин» розкритикував проекти програм поводження з бродячими собаками за їх затратність

Директор «Центр захисту тварин» розкритикував проекти програм поводження з бродячими собаками за їх затратність

В понеділок, 29 жовтня, директор КП «Центр захисту тварин» Олександр Голобродський запросив журналістів на екскурсію підприємством для того, щоб ЗМІ зафіксували реальний стан закладу перед затвердженням міською владою Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Миколаєві.

Повідомляє кореспондент СВІДОК.info.

Голобродський наголосив, що колектив КП розробив власний план дій щодо зменшення кількості бродячих собак в Миколаєві. Він вважає, що саме така компромісна стратегія буде найбільш дієвою для мешканців міста.

«Ми колективом розробили програму, яка грунтується на двох пунктах: 1 — необхідний мінімум, тобто вона пропагує те, що не потрібно витрачати додаткові бюджетні кошти. Є якийсь мінімум, якого досить для вирішення цього питання. 2 — результати цієї програми мають забезпечити комфорт і безпеку мешканців міста».

Директор підприємства зізнався, що проблема бродячих тварин у місті існує і стоїть на сьогоднішній день гостро. Але також він відразу наполіг на тому, що проблема не вимагає додаткового фінансування.

«Я принципово наполягаю на тому, що на цю проблему не потрібно вкладати великі бюджетні кошти. Наша програма потребує на 3 роки (із 2020 до 2022 року) 15 мільйонів гривень. На 2019 рік уже закладено фінансування, тобто додаткових коштів не треба зовсім. Якщо ж узяти Програму, розроблену групою депутатів, то там приблизно 37 мільйонів на ці самі 4 роки. Програма ЖКГ потребує 61 мільйон, інша — приблизно 50 млн. Я проти цього. Я вважаю, що цю проблему можна вирішити за рахунок існуючих коштів. Я вважаю, що докупляти мобільну амбулаторію майже за 1 млн. гривень — це марнотратство. Виділяти 350 тис. гривень бюджетних коштів на кімнату для грумінгу для бродячих собак — це взагалі взагалі нахабство якесь», - підсумував Олександр Голобродський.

Нагадаємо, що зараз розробляється новий проект Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Миколаєві. Наразі існує кілька його варіантів, які після представлення на депутатських комісіях будуть винесені на сесію міськради для затвердження одного з варіантів депутатами.

 Читайте также: