«На Николаевщине жизнь после введения военного положения не изменится», - губернатор Савченко

«На Николаевщине жизнь после введения военного положения не изменится», - губернатор Савченко

Председатель Николаевской ОГА Алексей Савченко заявил, что введение режима военного положения не изменит жизнь региона. Об этом он сообщил во время своего брифинга, передает корреспондент СВІДОК.info. .

В частности, Алексей Савченко отметил, что согласен с решением Президента Украины Петра Порошенко касательно введения военного положения в 10 регионах страны. Он также считает Николаевщину рубежной область, которая будет в числе первых «встречать» врага.

«Ви знаєте, що ми кордонна область і ми повинні дбати про те, що ми перші зустрічатимемо і останні проводжатимемо ворога. Тому на сьогодні ми маємо таку можливість. Наголошую — протягом кількох років ми проводили навчання, скликали навчання по обороні. Ми усвідомили плюси і мінуси, тому це стане корисно для оборони Миколаївщини! Я дякую Президенту України за мудрість і щиру любов. Він показав міжнародній спільноті і Миколаївщині обличчя всіх, хто займається знищенням нас із середини. Там лунали провокаційні гасла, які мене обурюють. Чому військовий стан не був раніше? У 13-14 році не було армії. Були хлопці, які мобілізувалися. Сотники з часів майдану будували роти і вирушали на захист. Ніхто не розумів, хто ворог, а хто ні. Все існувало на папірці. В реальності цього не було. Тому були інші виклики. Отримавши країну в важкі часи, ми як народ України згуртувалися і пішли на вибори, обравши Верховну Раду і органи місцевого саомврядування і президента. Кожен з вас несе відповідальність, що відбувалось до цього. І ми маємо це розуміти. Це спільна відповідальність!», - отметил Алексей Савченко.

Как подчеркнул председатель ОГА, введение военного положения в регионе предусматривает увеличение заказов для стратегических предприятий оборонной отрасли, усиленную охрану стратегических объектов и мобилизацию резервистов.

«Нам треба пройти через багато що. Але коли буде введений режим військового стану, що буде: фінансування, спрямоване на мобілізацію, проведення незапланованих військових навчань і решта. Будуть нові військові замовлення. Буде часткова мобілізація резервістів. Я веду до того, що нічого в нашому житті не змінюється. Посилиться охорона державних кордонів, ми створимио й мобілізуємо додаткові резерви із добровольців, волонтерів. В 2015 році у Франції запровадили військовий стан до 2017 року. Хто про це чув, кому він заважав?-Миколаївщина сприйняла без паніки те, що ми в числі областей, де ввели військовий стан. Це говорить про те, що ми готові дати відсіч. Не піддавайтесь на думку експертів і знатоків, які там щось пишуть. Я вам від себе особисто дякую, що ви у важкі часи що не вносите смуту, що розумієте, що не треба підігравати. Ми разом із вами робимо велику справу, розбудовуючи соборну державу».

Напомним, что Верховная Рада поддержала введение в Украине военного положения в 10 приграничных областях, а именно: Винницкой, Луганской, Николаевской, Одесской, Сумской, Харьковской, Черниговской, Херсонской и внутренних водах азово-черноморской акватории.

Читайте также: