Музика свободи: у Миколаєві відгримів рок-фест на березі Південного Бугу

Музика свободи: у Миколаєві відгримів рок-фест на березі Південного Бугу

Драйвовий рок-концерт “Дикий Сад” завершив дводенну програму етнофестивалю "Артперехрестя часів і народів", присвячену 30 річниці незалежності України. Рок - це музика свободи, - підтверджують кращі миколаївські гурти та виконавці. Насолодитися музикою та вечірніми краєвидами на березі Південного Бугу зібралися сотні містян, повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Яскравих вражень та гарного відпочинку побажали миколаївцям міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов. 

Вітаючи містян з прийдешнім святом, Днем незалежності України, Олександр Сєнкевич закликав подумки повернутися в минуле та згадати, як завдяки небайдужим людям змінювалась наша держава. 

- Незалежність починається з нас. Це свобода вибору та особиста відповідальність. Це наша історія, гідність і можливість змін. Розуміння того, що зміни залежать від кожного, - сказав мер Миколаєва. - Ми вільні, сильні та єдині. Перед нами - безліч перспектив. Цінуймо та бережімо наш дім, рідну країну!  

Як пройшов перший день фестивалю, можна переглянути за посиланням.