МБК «Миколаїв» заледве вирвав перемогу в аутсайдера Суперліги БК «Волиньбаскет»

Розпочалась гра для чайок непогано і не дуже важко. Миколаївці контролювали перебіг подій на майданчику та в першій чверті спокійно тримали не дуже комфортний проте дієвий відрив в 4-5 очок. Волиняни були в ролі наздоганяючих. Інколи, як на прикінці першої чверті чи в середині другої - їм вдавалося зрівняти рахунок. Але паритет зберігався не довго. МБК "Миколаїв" завдяки злагодженій грі в першій половині поєдинку вдавалося знову вирватися вперед. Особливо цікаво було спостерігати за боротьбою розігруючих. Коли проти швидкого Едуарда Федчука опинявся молодий миоколаєвець Андрій Хохоник, то чайки губили свій темп гри. А от коли проти розігруючого гостей грав один з миколаївських лідерів Владислав Тонченко, картина різко змінювалась. І ставало відразу зрозуміло хто в домі господар. Тріумвірат Тонченко - Іванов - Кушніров за підтримки капітана Олексія Онуфрієва давав прикурити гостям протягом всього матчу. У волинян виділялися на фоні дуже невпевненої гри всієї команди лише Олег Рудаков та Артем Чемякін. Тим не менше в третій чверті для миколаївців почали  лунати перші тривожні дзвіночки. Гості не тільки зрівняли рахунок але й деякий час вели вперед. Щоправда пожежу чайкам під кінець чверті вдалося загасити. Вони виграли третю чверть із різницею в три очки. Але волиняни нарешті знайшли свою гру, та щоразу покращуючи свої атакувальні спроби, вже не відпускали миколаївців більше ніж на 1-2 очки. Ситуацію рятував Тонченко, який  демонстрував просто надзвичайні швидкості, та тримав миколаївську атаку в тонусі.

Найдраматичніші події розвернулися під завісу заключної чверті.

За лічені хвилини до закінчення гри прикрої помилки припустився той самий Тонченко, який у простій ситуації безглуздо втратив м'яч у центрі майданчика. Цим скористався волинянин Іван Тимощук і зрівняв в черговий раз рахунок. У відповідь Денис Іванов забиває один штрафний, а під щитом додав ще два очки Олександр Кушніров. Тож за хвилину до закінчення гри у миколаївців гандекап у три очки. Атака гостів і неймовірно складний трьохочковий у виконанні Олега Рудакова якимось дивом влітає в наш кошик. Рахунок знову рівний. В заключній атаці миколаївців з-під щита хибить Костянтин Анікієнко і основний час закінчується внічию 63-63

Овертайм.

В овертаймі МБК "Миколаїв" розлютився не на жарт. Іванов, Тонченко безапеляційно раз-по-раз вражають кошик гостей. Волиняни помітно втомилися. Розрив у рахунку збільшується до 5 очок. Двометровий колос Анікієнко ставить черговий блок-шот під на власному щиті. Загалом в цій грі він заблокував чотири спроби гравців БК "Волиньбаскет". А родзинкою зустрічі став шалений данк молодого Антона Мусієнко через двох великих гравців луцького клубу. Останні хвилини миколаївці перетворили у формальності. І Владислав Тонченко влучними кидками зі штрафної лінії спокійно довів гру до перемоги. В турнірній таблиці наразі МБК "Миколаїв" посідає 5 сходинку з 14 очками.

Остаточний рахунок 78-72 на користь МБК "Миколаїв"