Свидетель

Миколаївські автовласники сплатили понад 4,5 мільйона гривень транспортного податку

21 Окт, 20:44
У січні-вересні 2017 року власниками легкових авто до місцевих бюджетів Миколаївщини сплачено понад 4,5 млн. грн. транспортного податку, що на 828 тис. грн. або на 22 відс. перевищує надходження аналогічного періоду 2016 року. Зокрема, юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів регіону понад 2 млн. грн. транспортного податку, фізичні особи – понад 2,5 млн. гривень.

Апеляційна інстанція залишила без зміни рішення суду щодо підозрюваного, який примушував повернути борг

21 Окт, 19:12
В провадження Братського районного суду Миколаївської області надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу - тримання під вартою відносно мешканця м. Кропивницького К., який підозрюється в тому, що на початку вересня і до жовтня 2017 року, діючи за попередньою змовою з П. і маючи єдиний умисел на примушування Р. до виконання цивільно-правових зобов’язань - повернення боргу в сумі 100 тисяч доларів США вчинив низку дій, які органами досудового слідства кваліфіковані як «примушування до виконання цивільно-правового зобов’язання, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з насильством небезпечним для здоров’я».

Розпочався розгляд справи щодо чоловіка, обвинуваченого у шахрайстві з використанням популярного сайту оголошень

21 Окт, 17:42
Розпочався судовий розгляд по суті у кримінальному провадженні за обвинуваченням 24-річного місцевого мешканця, у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.190 КК України.

Миколаївський обласний палац культури відзначив 50-ти річчя

21 Окт, 16:34
20 жовтня перший заступник голови ОДА В’ячеслав Бонь взяв участь в урочистостях з нагоди 50-ти річчя Миколаївського обласного палацу культури. В заході також прийняли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець.

У Миколаєві у рамках найбільшого туру на підтримку книги в Україні пройде презентація нового твору Макса Кідрука

21 Окт, 13:17
100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, - такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни.

В Николаеве прошли мероприятия под девизом «Рабству в современном мире «СТОП!»

21 Окт, 11:37
Кажется довольно странным, что сегодня, в XXI веке, мы вынуждены говорить о торговле людьми не в историческом контексте, а в реальном времени. К большому сожалению, и сейчас миллионы людей в мире находятся в рабстве. Конечно, «новые рабы» не носят оков, их предлагают открыто на рынках, как было в древние времена.

Администрация Ингульского района подытожила количество обращений граждан, отработанных за 9 месяцев 2017 года

21 Окт, 09:47
В администрацию Ингульского района Николаевского городского совета за 9 месяцев 2017 год поступило и было рассмотрено 1546 заявление граждан, 1196 обращения различных организаций и учреждений.

Фіскальною службою Миколаївщини надано понад 130 тис. адміністративних послуг

21 Окт, 08:20
У Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій Миколаївської області створено належні умови для обслуговування платників податків та громадян, які бажають отримати податкові консультації та інші адміністративні послуги, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби.

В Николаеве столкнулись «ВАЗ» и «Mitsubishi»

20 Окт, 21:17

Вечером, 20 октября, около перекрестка пр.Центрального и ул.9 Слободская произошла авария с участием автомобилей «Mitsubishi L200» и «ВАЗ 2109».

По словам офицера патрульной полиции, оба автомобиля пересекли перекресток в левом ряду на зеленый сигнал светофора. Водитель автомобиля «ВАЗ» во время движения не выбрал безопасную дистанцию между транспортными средства и врезался «Mitsubishi».

В результате автомобили получили механические повреждение.

Страницы