Свидетель

Ділянки автодоріг Миколаївської області, де сьогодні пройдуть ремонтні роботи

Сегодня 11:02
ДП «Миколаївський облавтодор», на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, продовжує роботи з експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах загального користування. Дорожні служби області в першу чергу ліквідовують аварійну ямковість на автодорогах з найбільшою інтенсивністю руху.

В Корабельном районе проведен очередной рейд по выявлению карантинных растений

Сегодня 10:47
В пятницу, 23 июня, сотрудниками Администрации Корабельного района совместно с представителями Главного управления госпродпотребслужбы в Николаевской области проведен очередной рейд по выявлению карантинных растений на территории района.

На Николаевщине задержан житель Одесской области, который обворовывал номера отдыхающих в Коблево

Сегодня 10:30
34-летний вор, житель Одесской области, приехал в Николаевскую область трудоустраиваться, но, так и не найдя рабочего места, решил подзаработать преступным путем.

У Миколаєві визначили основні переваги звітування перед виборцями

Сегодня 10:00

Помічники народних депутатів Миколаївщини визначили звітування народного депутата ефективним засобом інформування виборця про свою діяльність та підняття власного рейтингу. Такої думки вони дійшли під час тренінгу «Звітування народного депутата перед виборцями», який 23 червня в Миколаєві проводили тренери Громадянської мережі ОПОРА в рамках Програми USAID РАДА, передає прес-служба ОПОРИ.

Дебошира, ударившего николаевского полицейского кувалдой по голове, взяли под стражу

Сегодня 09:47

Очаковский горрайонный суд Николаевской области приговорил к 1,5 года лишения свободы местного жителя, который замахнулся и ударил кувалдой в голову участкового, лейтенанта полиции. Об этом говорится в соответствующем приговоре суда, передает Багнет.

Суд признал мужчину виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст. 345 Уголовного кодекса Украины ("Угроза или насилие относительно сотрудника правоохранительного органа"). Подсудимого взяли под стражу в зале суда.

В Николаеве прошел отчетный концерт вокальной студии городского дворца торжественных событий

Сегодня 09:32
25 июня в стенах Евангелическо-лютеранской церкви Христа Спасителя прошел отчетный концерт «И песня чудная лилась ...» вокальной студии Николаевского городского дворца культуры и торжественных событий. Об этом сообщается на странице дворца в Фейсбуке.

Рятувальники Миколаївщини провдять заходи щодо профілактики загибелі людей на воді

Сегодня 09:18
24-25 червня на території Миколаївщини тривали інформаційні заходи спрямовані на профілактику загибелі людей на водних об’єктах. В усіх районах області, інспекторський склад, озброївшись листівками, навідався на узбережжя Чорного моря, річок та ставків для бесід із громадянами. До відома відпочиваючих доводилась статистика надзвичайних подій на воді в країні в цілому та на території нашого регіону, зверталась увага на необхідності дотриманні правил під час купання.

У Миколаєві пройде ІХ авторський конкурс художньої творчості осіб з інвалідністю «Перлини півдня»

Вчера 21:00
30 червня 2017 року в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбудеться ІХ обласний авторський конкурс художньої творчості осіб з інвалідністю «Перлини півдня».

Страницы