«Перестаньте заниматься непонятными вещами!» - Савченко призвал прекратить спекуляции на смерти героя Волошина

«Перестаньте заниматься непонятными вещами!» - Савченко призвал прекратить спекуляции на смерти героя Волошина

Глава Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко выразил соболезнование семье погибшего директора николаевского аэропорта Владислава Волошина. Также губернатор призвал прекратить спекуляции на смерти героя и пообещал, что в полиции беспристрастно разберутся и найдут ответы на все вопросы.

Життя навчило мене тримати удар. Але найтяжче тримати удари, коли від нас йдуть справжні, порядні і світлі люди.

Трагічна новина про смерть справжнього Героя і щирого патріота Владислава Волошина застала мене під час проходження курсу лікування і я досі не можу в це повірити.

Я добре пам’ятаю той липневий день, коли особисто познайомився з Владом. Це було після того, як Юрий Бутусов зробив інтерв’ю з Героєм-льотчиком, який був вимушений піти зі служби і шукати себе у цивільному житті. Принциповий. Гордий. Цілеспрямований. Добре пам’ятаю кожне слово нашої з ним розмови, після якої і запропонував йому розглянути можливість зайняти посаду в КП “Миколаївський міжнародний аеропорт”.

Через тиждень було його офіційне представлення на посаді і одразу заздрісні погляди колишніх керівників підприємства, які побачили у ньому конкурента. Незважаючи на це, Влад будував плани на майбутнє, одним з етапів в яких був запуск миколаївського аеропорту. Але…

Вчорашня трагічна подія досі не вкладається в голові. Багато з тих, хто навіть не був знайомий із Владом і його роботою на підприємстві, почали розповсюджувати різну нісенітницю про якісь мільйонні тендери та інше. Дехто взявся тиражувати телефонну переписку Влада, як я зрозумів, з колишніми керівниками КП “Миколаївський міжнародний аеропорт”, які й натворили на підприємстві казна-що.

Припиніть займатися незрозумілими речами. Є правоохоронні органи, які об’єктивно і неупереджено розберуться в тому, що сталося. Чекаю офіційної позиції від компетентних органів і всі, хто причетний до того, що сталося, незважаючи ні на які нюанси, обов’язково понесуть відповідальність.

Щирі співчуття сім’ї і рідним Героя. Ми разом повинні пережити цю тяжку втрату.

Напомним, 18 марта, в Николаеве в собственной квартире совершил самоубийство путем выстрела из боевого пистолета 29-летний в. о. директора коммунального предприятя “Николаевский международный аэропорт”.

Справка

Владислав Волошин – бывший пилот штурмовика Су-25 299-й Николаевской бригады тактической авиации. За свои боевые вылеты в 2014 году он может претендовать на звание самого отчаянного военного летчика Украины. Владислав неоднократно наносил результативные удары по российским агрессорам в Украине, а всего совершил 33 боевых вылета.

После точного удара по российским десантникам под Новокатериновкой 29 августа 2014 года его самолет сбили. Владислав катапультировался и приземлился на территории, оккупированной врагом. Со сломанной рукой благодаря координации куратора из штаба АТО ему удалось пройти мимо блокпостов российско-террористических войск и выбраться к позициям ВСУ.

Именно Владислава Волошина российские власти лживо обвиняют на весь мир в атаке на малайзийский «Боинг», сбитый над Донбассом. Хотя эта версия полностью опровергнута расследованием прокуратуры Нидерландов и Украины. Владислав завершил контракт в этом году, уволился в январе. Его портрет в гермошлеме долго висел на почетном месте в Администрации президента Украины. Волошин награжден орденом «За мужество» ІІІ степени.

Читайте также по теме:

Директор николаевского аэропорта Владислав Волошин покончил жизнь самоубийством

«Хабародавець-камікадзе»,- генеральний прокурор України Луценко висміяв затриманого директора миколаївського аеропорту

В Николаевской ОГА задержан директор николаевского аэропорта, который пытался дать взятку губернатору 

«Приємно, коли Друг не зраджує принципам». Ярош відреагував на відмову Савченка від хабаря

И.о. руководителя Николаевского аэропорта назначен знаменитый летчик Волошин