«Пока белый дым не пойдет», - Сенкевич заявил, что тариф на проезд в новых МАЗах снова вынесут на исполком

«Пока белый дым не пойдет», - Сенкевич заявил, что тариф на проезд в новых МАЗах снова вынесут на исполком

Николаевский городской голова Александр Сенкевич заявил, что для определения тарифа на проезд в новых коммунальных автобусах будут созывать внеочередной исполком.

- Пока не примем тариф - не будем выходить, - заявил городской голова в телепередаче «Диалог» на телеканале «МАРТ» . 

Напомним, что члены Николаевского исполкома не утвердили тарифы на перевозку пассажиров в новом коммунальном транспорте - автобусах МАЗ, купленных по договору финансового лизинга. Такое решение они приняли на очередном заседании исполнительного комитета в пятницу, 14 июня.

Все члены исполкома проголосовали "за", Юрий Кормышкин отсутствовал во время голосования, потому проголосовать не смог. Воздержались от голосования члены исполкома Александр Садыков, Владимир Тимошин, Инга Шаповалова - директор фирмы “Алан-Техно”.

Александр Сенкевич подчеркнуть важность принятия этого вопроса комплексно вместе с повышением тарифа на проезд в электротранспорте. И объяснил, что цену необходимо поднимать.

- Парадоксально, що сьогодні мав бути затвердитись тариф в електротранспорті. Він в нас є середній по Україні. У нас буде 5 грн. Будь-яке підняття тарифу - політично незручне. Мені повідомили, що два члени виконкому казали, навіщо підіймати тарифи на електротранс, це потрібно зробити безкоштовно...Якщо ми беремо мешканців Корабельного району, Матвіївка, Варварівка, Корениха, Тернівка, Ракетне Урочище. Ці люди не мають електротранспорту. Але вони важко працюють, сплачують гроші в бюджет. А їм кажуть: "Дякуємо, що попрацювали, а ми беремо ці кошти і відправляємо на компенсацію тих, хто їздить на тролейбусі". Наші пенсіонери і пільговики все життя працювали і ми маємо забеспечити безкоштовним проїздом. Всі інші мають платити, ми маємо платити за послугу. Якщо я проїхав в тролейбусі - я маю за це заплатити. З 1 січня цього року електроенергія піднялась в ціні. Вартість проїзду не піднялася. Все це лягає на бюджет. Ми повертаємось до того, що одні сплачують, а інші їздять за 3 грн. 

Сенкевич остался недоволен решением исполкома, назвав это саботажем. Также он заявил, что будет созываться внеочередной исполком, на котором должны будут принять тариф на проезд в новых автобусах.

- Жоден з них не їздить ні в маршрутках, ні в тролейбусах. Зараз це питання застопорилося... Цей саботаж виконкому заблокував нам дуже багато потрібних питань. Ми будемо збирати позачерговий виконком, виносити це питання і допоки білий дим не піде, поки вони не зрозуміють, не знаю, які там деталі, будемо запрошувати відділ цін, покажемо їм розрахунки, поки це не буде прийнято не будемо виходити.

Напомним, что утром во вторник, 21 мая, на площади Соборной в Николаеве привезли 23 новых автобуса МАЗ, однако они до сих пор не вышли на маршрут.

Читайте также: