Спортсменка з Миколаєва встановила рекорд серед паралімпійців у плаванні вільним стилем

Ганна Гонтар з Миколаєва стала чемпіонкою світу з паралімпійського плавання. Бронзова призерка XVI літніх Паралімпійських ігор 16 червня здобула золоту медаль та встановила рекорд чемпіонату світу на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла начальниця Миколаївського регіонального центру "Інваспорт" Тетяна Жуковська.

Дистанцію Ганна Гонтар проплила за 32,75 секунди, випередивши колумбійську спортсменку на 0,59 секунди.

В активі Ганни Гонтар є дві срібні медалі, які вона виборола у перші два дні змагань на чемпіонат світу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату. Нагороди Ганна отримала на дистанціях 100 метрів на спині та 100 метрів вільним стилем.

Від Миколаївського регіонального центру "Інваспорт" виступають двоє миколаївських плавців — Ганна Гонтар та Дмитро Василенко. Обидва спортсмени тренуються у Заслужених тренерів України Тетяни та Миколи Ільїних.