Мобільно і онлайн: на Миколаївщині наближують послуги «Центру зайнятості» до населення
26 Жов, 15:00
Початок повномасштабної війни вніс значні корективи у стабільну роботу Миколаївського обласного центру зайнятості. Враховуючи безпекові заходи фахівці установи змінили формат роботи, проте якість послуг не погіршилась.
![](https://svidok.info/sites/default/files/styles/user_a_2/public/DSC_3589.jpg?itok=GYNWvJhi)
Про це розказав керівник обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько, передає кореспондент СВІДОК.info.
Наразі на Миколаївщині працює 4 філії і головний офіс. Філії мають також власні структури підрозділи,
«Ми присутні у кожній громаді без винятку, але ми працюємо мобільно. Сьогодні, зокрема у Очакові, ми надаємо усі послуги дистанційною з урахуванням безпеки, але без погіршення якості», - сказав він.
Центр зайнятості – це перша з держустанов, яка почала працювати з додатком «Дія». Клієнти можуть там зареєструватися і отримувати комплекс послуг.
Дмитро Оборонько розповів, що завдяки Програмі розвитку ООН в Україні Миколаївський обласний центр зайнятості отримав спеціальний мікроавтобус. Він обладнаний не тільки необхідною технікою, а й генератором, «Старлінком» і засобами для обігріву.
«Це пересувний центр, який дозволить фізично обслуговувати людей у постраждалих громадах та у тих, де сильно постраждали наші приміщення, зокрема у м. Снігурівці», - сказав він.
Нова техніка повністю автономно, і ще додає впевненості, що послугами центр зайнятості скористається ще більше мешканців Миколаївщини.